Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male 2016-2015 / Medium / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-2
Gotowy
Ethan Yip
IJC Martial Arts
Artem Kondakov Spartak Judo Wygrana przez Ippon
Male 2016-2015 / Medium / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-1
Gotowy
Ethan Babahkanov
Spartak Judo
Jonathan Mullokandov Spartak Judo Wygrane przez Wazari - 01:49
Male 2014-2013 / Lightweight / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-7
Gotowy
Maxim Bokun
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 00:17
James Stechny Spartak Judo
Male 2014-2013 / Lightweight / Group B
(IJC Judo Tournament)
1-10
Gotowy
Ian Leffler
Colton Brown Training Center
Aleksei Kondratev DARFIGHT Wygrane przez Wazari - 03:00
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
2-1
Gotowy
Aaron VALTER
DARFIGHT
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Cyrus Koukos Cranford JKC
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
2-2
Gotowy
Arthur Rossin
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 01:33
Marc Banchevski Sword Judo Sambo Club
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
2-3
Gotowy
Benjamin Mushiyev
Spartak Judo
Massimo Casazza Pedro's Judo Center Wygrana przez Ippon - 00:33
Male 2014-2013 / Lightweight / Group B
(IJC Judo Tournament)
1-11
Gotowy
Javad Khudaverdiyev
DARFIGHT
Alex Lam Pedro's Judo Center Wygrane przez Wazari - 03:00
Male 2016-2015 / Medium / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-3
Gotowy
Artem Kondakov
Spartak Judo
Wygrana przez Ippon - 00:40
Ethan Babahkanov Spartak Judo
Male 2016-2015 / Medium / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-4
Gotowy
Ethan Yip
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 00:31
Jonathan Mullokandov Spartak Judo
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group B
(IJC Judo Tournament)
2-11
Gotowy
Anthony Harbus
Team Combat USA
Michael Erimayev Judo Sambo Center Wygrana przez Ippon - 03:56
Male 2014-2013 / Lightweight / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-8
Gotowy
Maxim Bokun
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 01:32
Cy Kudos IJC Martial Arts
Male 2014-2013 / Lightweight / Group C
(IJC Judo Tournament)
1-16
Gotowy
Michael Trych
Sword Judo Sambo Club
Danir Tugulchiev DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 00:26
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
2-4
Gotowy
Aaron VALTER
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 03:02
Edward Solodkiy Sword Judo Sambo Club
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
2-5
Gotowy
Arthur Rossin
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 00:17
Massimo Casazza Pedro's Judo Center
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
2-6
Gotowy
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 00:15
Benjamin Mushiyev Spartak Judo
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group B
(IJC Judo Tournament)
2-10
Gotowy
Cyrus Koukos
Cranford JKC
Adam Fayziyev Spartak Sports Club Wygrana przez Ippon - 00:23
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group B
(IJC Judo Tournament)
2-16
Gotowy
Michael Erimayev
Judo Sambo Center
Wygrana przez Ippon - 00:04
Unknown User Spartak Sports Club
Male 2014-2013 / Lightweight / Group B
(IJC Judo Tournament)
1-12
Gotowy
Javad Khudaverdiyev
DARFIGHT
Aleksei Kondratev DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 03:05
Male 2016-2015 / Medium / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-5
Gotowy
Jonathan Mullokandov
Spartak Judo
Artem Kondakov Spartak Judo Wygrana przez Ippon - 00:40
Male 2016-2015 / Medium / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-6
Gotowy
Ethan Yip
IJC Martial Arts
Ethan Babahkanov Spartak Judo Wygrana przez Ippon - 00:19
Male 2014-2013 / Lightweight / Group A
(IJC Judo Tournament)
1-9
Gotowy
Cy Kudos
IJC Martial Arts
James Stechny Spartak Judo Wygrana przez Ippon - 00:17
Male 2012-2011 / Lightweight / Novice Group A
(IJC Judo Tournament)
2-20
Gotowy
David Abakarov
DARFIGHT
Stepan Mossintsev Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 04:17
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group A
(IJC Judo Tournament)
Gotowy
Aaron VALTER
DARFIGHT
Arthur Rossin DARFIGHT Wygrana walkowerem
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group B
(IJC Judo Tournament)
2-14
Gotowy
Adam Fayziyev
Spartak Sports Club
Wygrana przez Ippon - 00:29
Anthony Harbus Team Combat USA
Male 2014-2013 / Lightweight / Group B
(IJC Judo Tournament)
1-13
Gotowy
Alex Lam
Pedro's Judo Center
Ian Leffler Colton Brown Training Center Wygrane przez Wazari - 03:43
Male 2012-2011 / Lightweight / Open Group B
(IJC Judo Tournament)
2-12
Gotowy
Michael Erimayev
Judo Sambo Center
Cyrus Koukos Cranford JKC Wygrana przez Ippon - 01:04
Male 2014-2013 / Lightweight / Group C
(IJC Judo Tournament)
1-17
Gotowy
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon
Michael Stechny Spartak Judo
Male 2012-2011 / Lightweight / Novice Group A
(IJC Judo Tournament)
2-21
Gotowy
David Abakarov
DARFIGHT
Michael Yohananov IJC Martial Arts Wygrana przez Ippon - 01:41
Male 2012-2011 / Lightweight / Novice Group B
(IJC Judo Tournament)
2-23
Gotowy
Max Cohen
Kyushu Judo Club
Rustam Panin Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 00:52
Male 2014-2013 / Lightweight / Group D
(IJC Judo Tournament)
1-22
Gotowy
Jacob Mullokandov
Spartak Judo
Aleksei Kondratev DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 01:16
Male 2013-2015 / Lightweight
(IJC Judo Tournament)
1-25
Gotowy
William Odonohoe
IJC Martial Arts
Ares Koukos Cranford JKC Wygrana przez Ippon - 00:12