Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 13 - 14 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
1-72
Gotowy
Houston Giffing
Joseki Dojo
Kai Luther Ippon Judo (Washington USA) Wygrana przez Ippon - 00:41
Boys 13 - 14 Years Old / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-102
Gotowy
Denton Heuett
Joseki Dojo
Wygrana przez Ippon - 01:21
Ryan Ruiz Spokane Judo Club
Boys 15 - 17 Years Old / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-82
Gotowy
Nathan Terada
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Gavin Lindor Joseki Dojo Wygrana przez Ippon - 00:54
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-94
Gotowy
Ramahere DEFLANDRE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Hailee Taylor Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I) Wygrane przez Wazari - 04:03
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-107
Gotowy
Canbo Li
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Wygrane przez Wazari - 03:00
Daniel Mendoza Tri Cities Jiu Jitsu Club
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-108
Gotowy
Devon Makimoto
IMAI Judo
Alan (AJ) Salguero Yushido Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:11
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-88
Gotowy
Jesse Halverson
Seattle Dojo
Jacob Sety Pacific Judo Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-95
Gotowy
MARJORIE MCDANIEL
Yushido Judo Club
Wygrane przez Wazari - 03:00
Zeta Lee Ippon Judo (Washington USA)
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
1-100
Gotowy
Ryan McBroom
Yushido Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:10
Mat Rodriguez Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
1-103
Gotowy
Ernesto Cumba
Bridgetown Judo
Wygrana przez Ippon - 01:01
Reece Kjeldgaard Port Town Judo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
1-106
Gotowy
Daniel Radice
Highlands Judo Dojo
Matt Beaudoin Port Town Judo Wygrana przez Ippon - 00:45
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-109
Gotowy
Tavarre Lee
Ippon Judo (Washington USA)
Wygrana przez Ippon - 04:32
Damian Lang Washington Judo Academy
Boys 13 - 14 Years Old / Under 230lbs
(Rainier Cup )
2-105
Gotowy
Baron VaughanChaldy
Lakeland Judo Club
Denton Heuett Joseki Dojo Wygrana przez Ippon - 00:26
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-86
Gotowy
Ricardo Mendoza
Tri-City Judo
Wygrana przez Ippon - 01:44
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-96
Gotowy
Lola Shearer
Steveston Judo Club
Leanna Au Peak Judo Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
1-105
Gotowy
Ryan McBroom
Yushido Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:48
Zac Celebrado Highlands Judo Dojo
Boys 13 - 14 Years Old / Under 133lbs
(Rainier Cup )
2-91
Gotowy
Orion Rotbart
Abbotsford Judo Club
Lowan Le Bris Peak Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:22
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-119
Gotowy
Ryan Antosh
Peak Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:42
Jonah Anderson Western Idaho Judo Institute
Girls 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-80
Gotowy
Megan Au
Peak Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:40
Marigold Meuer Spokane Judo Club
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
1-102
Gotowy
Mat Rodriguez
Obukan Judo Dojo, Inc.
Ernesto Cumba Bridgetown Judo Wygrana przez Ippon
Girls 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-83
Gotowy
Andie Reeder
Pacific Judo Academy
Emery Humphries IMAI Judo Wygrana przez Ippon - 00:23
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-97
Gotowy
Hailee Taylor
Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I)
Olivia Vignere-Heuett Joseki Dojo Wygrana przez Ippon - 00:11
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
1-107
Gotowy
Daniel Radice
Highlands Judo Dojo
Wygrana przez Ippon - 01:09
Andre Sotolongo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-111
Gotowy
Alan (AJ) Salguero
Yushido Judo Club
Wygrane przez Wazari - 03:00
Tavarre Lee Ippon Judo (Washington USA)
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-109
Gotowy
Phillip Cai
Seattle Dojo
Richard Calkins Zenyu Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 00:25
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-120
Gotowy
Cole Priestman
Peak Judo Club
Kerian VASAPOLLI FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Wygrana przez Ippon - 00:42
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
Gotowy
Reece Kjeldgaard
Port Town Judo
Wygrana walkowerem
Mat Rodriguez Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
1-108
Gotowy
Andre Sotolongo
Matt Beaudoin Port Town Judo Wygrana przez Ippon - 00:12
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-118
Gotowy
Gavin Lindor
Joseki Dojo
Manatoa LUCIANI - RENAUD DE LA FAVERIE FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Wygrana przez Ippon - 01:22
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-90
Gotowy
Ricardo Mendoza
Tri-City Judo
Alan (AJ) Salguero Yushido Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:29
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-98
Gotowy
Jayne Loo
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:03
Saige McCleery Ippon Judo (Washington USA)
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-110
Gotowy
Robin Jerman
Port Town Judo
Liam Bonds Judo at the University of Washington Wygrana przez Ippon - 00:09