Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-82
Gotowy
Mae Sugitani
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Marigold Meuer Spokane Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:12
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-110
Gotowy
Soren Andreassen
Abbotsford Judo Club
Wygrana przez Ippon - 04:32
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-116
Gotowy
Richard Calkins
Zenyu Judo Dojo
Eric Oseid Ivan Salaverry MMA Wygrana przez Ippon - 00:33
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-119
Gotowy
Eric Rivas
Port Town Judo
Tammas Hicks Obukan Judo Dojo, Inc. Wygrana przez Ippon - 00:31
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-113
Gotowy
Devon Makimoto
IMAI Judo
Damian Lang Washington Judo Academy Wygrana przez Ippon - 01:25
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-93
Gotowy
David Cheng
Judo at the University of Washington
Wygrana przez Ippon - 01:49
Ricardo Mendoza Tri-City Judo
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-101
Gotowy
MARJORIE MCDANIEL
Yushido Judo Club
Leanna Au Peak Judo Club Wygrana przez Ippon - 03:53
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-92
Gotowy
Jacob Sety
Pacific Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:46
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Girls 11 - 12 Years Old / Over 130lbs
(Rainier Cup )
3-104
Gotowy
Daegen Bryant
North Sound Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:18
Lily Aurand Joseki Dojo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-112
Gotowy
Aveh Hom
Bridgetown Judo
Daniel Mendoza Tri Cities Jiu Jitsu Club Wygrane przez Wazari - 03:00
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-95
Gotowy
Azamat Sarkytbayev
Ivan Salaverry MMA
Alan (AJ) Salguero Yushido Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:17
Girls 13 - 14 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-105
Gotowy
Kiana Kitaura
Obukan Judo Dojo, Inc.
Wygrana przez Ippon - 01:43
Nancy Makimoto IMAI Judo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-111
Gotowy
Richard Calkins
Zenyu Judo Dojo
Wygrana przez Ippon - 01:16
Robin Jerman Port Town Judo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-121
Gotowy
Manatoa LUCIANI - RENAUD DE LA FAVERIE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:28
Ryan Antosh Peak Judo Club
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-112
Gotowy
Liam Bonds
Judo at the University of Washington
Eric Oseid Ivan Salaverry MMA Wygrana przez Ippon - 01:34
Boys 15 - 17 Years Old / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-128
Gotowy
Vincent Ho
Zenyu Judo Dojo
Tom GUSTIN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Wygrana przez Ippon - 01:31
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-94
Gotowy
Jacob Sety
Pacific Judo Academy
Benjamin Lee Seattle Dojo Wygrana przez Ippon - 01:10
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-120
Gotowy
Eric Rivas
Port Town Judo
Brandon Vallin Silva Ippon Judo (Washington USA) Wygrana przez Ippon - 00:38
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-115
Gotowy
Robin Jerman
Port Town Judo
Wygrana przez Ippon - 00:45
Phillip Cai Seattle Dojo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-117
Gotowy
Liam Bonds
Judo at the University of Washington
Richard Calkins Zenyu Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 00:12
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-122
Gotowy
Kerian VASAPOLLI
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Wygrane przez Wazari - 04:20
Tamaterai HERVE FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Girls 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-85
Gotowy
Marigold Meuer
Spokane Judo Club
Emery Humphries IMAI Judo Wygrane przez Wazari - 03:00
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-114
Gotowy
Daniel Mendoza
Tri Cities Jiu Jitsu Club
Tavarre Lee Ippon Judo (Washington USA) Wygrana przez Ippon - 00:12
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-96
Gotowy
David Cheng
Judo at the University of Washington
Benjamin Lee Seattle Dojo Wygrana przez Ippon - 01:22
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-121
Gotowy
Brandon Vallin Silva
Ippon Judo (Washington USA)
Wygrana przez Ippon - 00:39
Tammas Hicks Obukan Judo Dojo, Inc.
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-116
Gotowy
Soren Andreassen
Abbotsford Judo Club
Alan (AJ) Salguero Yushido Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:27
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-99
Gotowy
Olivia Vignere-Heuett
Joseki Dojo
Lola Shearer Steveston Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:39
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-113
Gotowy
Eric Oseid
Ivan Salaverry MMA
Wygrana przez Ippon - 00:08
Robin Jerman Port Town Judo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-114
Gotowy
Liam Bonds
Judo at the University of Washington
Wygrana przez Ippon - 00:38
Phillip Cai Seattle Dojo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-115
Gotowy
Damian Lang
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 01:12
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-123
Gotowy
Gavin Lindor
Joseki Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:33
Jonah Anderson Western Idaho Judo Institute
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
1-122
Gotowy
Nicholas Morris
Ippon Judo (Washington USA)
Wygrana przez Ippon - 01:57
Angelito Timbreza-Umagat Judo at the University of Washington