Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-82
Završeno
Mae Sugitani
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Marigold Meuer Spokane Judo Club Pobedio po Ippon - 01:12
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-110
Završeno
Soren Andreassen
Abbotsford Judo Club
Pobedio po Ippon - 04:32
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-116
Završeno
Richard Calkins
Zenyu Judo Dojo
Eric Oseid Ivan Salaverry MMA Pobedio po Ippon - 00:33
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-119
Završeno
Eric Rivas
Port Town Judo
Tammas Hicks Obukan Judo Dojo, Inc. Pobedio po Ippon - 00:31
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-113
Završeno
Devon Makimoto
IMAI Judo
Damian Lang Washington Judo Academy Pobedio po Ippon - 01:25
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-93
Završeno
David Cheng
Judo at the University of Washington
Pobedio po Ippon - 01:49
Ricardo Mendoza Tri-City Judo
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-101
Završeno
MARJORIE MCDANIEL
Yushido Judo Club
Leanna Au Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 03:53
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-92
Završeno
Jacob Sety
Pacific Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:46
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Girls 11 - 12 Years Old / Over 130lbs
(Rainier Cup )
3-104
Završeno
Daegen Bryant
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:18
Lily Aurand Joseki Dojo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-112
Završeno
Aveh Hom
Bridgetown Judo
Daniel Mendoza Tri Cities Jiu Jitsu Club Pobedio po Wazari - 03:00
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-95
Završeno
Azamat Sarkytbayev
Ivan Salaverry MMA
Alan (AJ) Salguero Yushido Judo Club Pobedio po Ippon - 00:17
Girls 13 - 14 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-105
Završeno
Kiana Kitaura
Obukan Judo Dojo, Inc.
Pobedio po Ippon - 01:43
Nancy Makimoto IMAI Judo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-111
Završeno
Richard Calkins
Zenyu Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 01:16
Robin Jerman Port Town Judo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-121
Završeno
Manatoa LUCIANI - RENAUD DE LA FAVERIE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Hansokumake - 03:28
Ryan Antosh Peak Judo Club
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-112
Završeno
Liam Bonds
Judo at the University of Washington
Eric Oseid Ivan Salaverry MMA Pobedio po Ippon - 01:34
Boys 15 - 17 Years Old / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-128
Završeno
Vincent Ho
Zenyu Judo Dojo
Tom GUSTIN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Pobedio po Ippon - 01:31
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-94
Završeno
Jacob Sety
Pacific Judo Academy
Benjamin Lee Seattle Dojo Pobedio po Ippon - 01:10
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-120
Završeno
Eric Rivas
Port Town Judo
Brandon Vallin Silva Ippon Judo (Washington USA) Pobedio po Ippon - 00:38
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-115
Završeno
Robin Jerman
Port Town Judo
Pobedio po Ippon - 00:45
Phillip Cai Seattle Dojo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-117
Završeno
Liam Bonds
Judo at the University of Washington
Richard Calkins Zenyu Judo Dojo Pobedio po Ippon - 00:12
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-122
Završeno
Kerian VASAPOLLI
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Wazari - 04:20
Tamaterai HERVE FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Girls 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-85
Završeno
Marigold Meuer
Spokane Judo Club
Emery Humphries IMAI Judo Pobedio po Wazari - 03:00
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-114
Završeno
Daniel Mendoza
Tri Cities Jiu Jitsu Club
Tavarre Lee Ippon Judo (Washington USA) Pobedio po Ippon - 00:12
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-96
Završeno
David Cheng
Judo at the University of Washington
Benjamin Lee Seattle Dojo Pobedio po Ippon - 01:22
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-121
Završeno
Brandon Vallin Silva
Ippon Judo (Washington USA)
Pobedio po Ippon - 00:39
Tammas Hicks Obukan Judo Dojo, Inc.
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-116
Završeno
Soren Andreassen
Abbotsford Judo Club
Alan (AJ) Salguero Yushido Judo Club Pobedio po Ippon - 00:27
Girls 15 - 17 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-99
Završeno
Olivia Vignere-Heuett
Joseki Dojo
Lola Shearer Steveston Judo Club Pobedio po Ippon - 01:39
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-113
Završeno
Eric Oseid
Ivan Salaverry MMA
Pobedio po Ippon - 00:08
Robin Jerman Port Town Judo
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
1-114
Završeno
Liam Bonds
Judo at the University of Washington
Pobedio po Ippon - 00:38
Phillip Cai Seattle Dojo
Boys 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
2-115
Završeno
Damian Lang
Washington Judo Academy
Pobedio po Ippon - 01:12
Canbo Li Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Boys 15 - 17 Years Old / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-123
Završeno
Gavin Lindor
Joseki Dojo
Pobedio po Ippon - 00:33
Jonah Anderson Western Idaho Judo Institute
Senior Men (18+) / White Through Purple Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
1-122
Završeno
Nicholas Morris
Ippon Judo (Washington USA)
Pobedio po Ippon - 01:57
Angelito Timbreza-Umagat Judo at the University of Washington