Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-203
Završeno
Hugo Hendrick Dias Goncalves
Obukan Judo Dojo, Inc.
Pobedio po Ippon - 00:33
Ike Okoli Pacific Judo Academy
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
Završeno
Ramahere DEFLANDRE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Lola Shearer Steveston Judo Club Pobeda bez borbe
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
3-167
Završeno
Xenia Morrison
Tri-City Judo
Pobedio po Ippon - 01:24
Dyana Martinez Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
3-168
Završeno
Andrea Holmes
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:21
Jazmine Castro Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
3-173
Završeno
River Tharp
Lakeland Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:17
Lexus Jones Joseki Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 200lbs
(Rainier Cup )
2-195
Završeno
Ben Hartman
Zenyu Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 03:11
Dekin Hom Bridgetown Judo
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-206
Završeno
Jenna Ko
Peak Judo Club
Poeiti GOLHEN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Pobedio po Ippon - 03:01
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
3-174
Završeno
Ayana Hellevik
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Victoria McPherson Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo Pobedio po Ippon - 00:34
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 220lbs
(Rainier Cup )
1-213
Završeno
Samuel Hartley
Obukan Judo Dojo, Inc.
Sean Coffman North Sound Judo Club Pobedio po Ippon - 00:42
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-190
Završeno
Leo Tinone
Emerald city Judo
Pobedio po Ippon - 00:16
Bronson Kim Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 130lbs
(Rainier Cup )
3-177
Završeno
Kim Nguyen
Zenyu Judo Dojo
Jeena Huneidi Obukan Judo Dojo, Inc. Pobedio po Ippon - 01:32
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-192
Završeno
Soren Ogden
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Pobedio po Ippon - 00:51
Angelito Timbreza-Umagat Judo at the University of Washington
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-178
Završeno
Leigh Yamada
Pacific Judo Academy
Mariko Glover Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 02:03
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-179
Završeno
Victoria Liu
Bridgetown Judo
Pobedio po Ippon - 00:15
Kayli Anderson Western Idaho Judo Institute
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-207
Završeno
Lola Shearer
Steveston Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:28
Poeiti GOLHEN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-191
Završeno
Tony Gracia
Industrial Strength
Scott Gaines Zenyu Judo Dojo Pobedio po Ippon - 03:10
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-180
Završeno
Mariko Glover
Peak Judo Club
Teramatuatini BOPP FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Pobedio po Ippon - 01:56
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 220lbs
(Rainier Cup )
1-212
Završeno
Samuel Hartley
Obukan Judo Dojo, Inc.
Ben Hartman Zenyu Judo Dojo Pobedio po Ippon - 02:18
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
Završeno
Ramahere DEFLANDRE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Jenna Ko Peak Judo Club Pobeda bez borbe
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-181
Završeno
Victoria Liu
Bridgetown Judo
Pobedio po Ippon - 02:21
Nicole Potekev Oregon State University Judo Club
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-193
Završeno
Leo Tinone
Emerald city Judo
Pobedio po Hansokumake - 01:41
Scott Gaines Zenyu Judo Dojo
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-209
Završeno
Poeiti GOLHEN
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Hailey Ko Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 02:46
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-183
Završeno
Kayli Anderson
Western Idaho Judo Institute
Pobedio po Ippon - 03:01
Mariko Glover Peak Judo Club
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 200lbs
(Rainier Cup )
2-196
Završeno
Ben Hartman
Zenyu Judo Dojo
Sean Coffman North Sound Judo Club Pobedio po Ippon - 05:01
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-182
Završeno
Leigh Yamada
Pacific Judo Academy
Nicole Potekev Oregon State University Judo Club Pobedio po Ippon - 01:50
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 200lbs
(Rainier Cup )
2-197
Završeno
Dekin Hom
Bridgetown Judo
Soren Ogden Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington Pobedio po Ippon - 00:13
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-184
Završeno
Teramatuatini BOPP
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Ippon - 00:13
Victoria Liu Bridgetown Judo
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-211
Završeno
Hailey Ko
Peak Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:38
Lola Shearer Steveston Judo Club
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-185
Završeno
Nicole Potekev
Oregon State University Judo Club
Kayli Anderson Western Idaho Judo Institute Pobedio po Ippon - 02:50
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 200lbs
(Rainier Cup )
2-198
Završeno
Sean Coffman
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:02
Dekin Hom Bridgetown Judo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 200lbs
(Rainier Cup )
2-199
Završeno
Ben Hartman
Zenyu Judo Dojo
Soren Ogden Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington Pobedio po Ippon - 00:10
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 220lbs
(Rainier Cup )
1-214
Završeno
Sean Coffman
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 04:48
Ben Hartman Zenyu Judo Dojo