Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 13 - 14 Years Old / Over 140lbs
(Rainier Cup )
3-140
Završeno
Natalie Benn
Bridgetown Judo
Kaiya Bonifacio Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington Pobedio po Ippon - 00:54
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-169
Završeno
Mohamed Elian
Bridgetown Judo
Vydal SAMIN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Pobedio po Ippon - 00:54
Girls 15 - 17 Years Old / Under 110lbs
(Rainier Cup )
3-145
Završeno
Jenna Ko
Peak Judo Club
Pobedio po Wazari - 03:00
Lola SNAIDER FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-154
Završeno
Tamaterai HERVE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Cole Priestman Peak Judo Club Pobedio po Hansokumake - 03:08
Girls 15 - 17 Years Old / Under 110lbs
(Rainier Cup )
3-148
Završeno
Ambre POPOFF
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Wazari - 00:16
Mattie Iseri IMAI Judo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-155
Završeno
Andy Trieu
Bridgetown Judo
Nate Swanson-Dinsmore Seattle Dojo Pobedio po Ippon - 00:59
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 140lbs
(Rainier Cup )
1-160
Završeno
Nathan Terada
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Pobedio po Wazari - 04:00
Jimmy Lau Zenyu Judo Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-172
Završeno
Tim Lyon
Peak Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:30
Sean Hengchua Bridgetown Judo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-176
Završeno
Luis Moratalla
Seattle Dojo
Alton Lu Zenyu Judo Dojo Pobedio po Ippon - 01:27
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
1-181
Završeno
Sabrina Smith
Southwestern Oregon Community College (SWOCC)
Anna Atkinson Ippon Judo (Washington USA) Pobedio po Ippon - 00:56
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-166
Završeno
Tom GUSTIN
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Ippon - 00:22
Jose Cortina Blane Bellerud
Girls 13 - 14 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
3-134
Završeno
Hailee Taylor
Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I)
Pobedio po Ippon - 02:40
Jaslene Gonzalez Tri-City Judo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-156
Završeno
Cole Priestman
Peak Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:43
Manatoa LUCIANI - RENAUD DE LA FAVERIE FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Girls 15 - 17 Years Old / Over 140lbs
(Rainier Cup )
1-184
Završeno
Imihia TEUMERE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Ippon - 01:46
Kaiya Bonifacio Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-171
Završeno
Jovanis Rodriguez
Yushido Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:17
Brandon Vallin Silva Ippon Judo (Washington USA)
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-167
Završeno
Gavin Crain
Port Town Judo
Pobedio po Ippon - 01:19
Yutaro Isawa Zenyu Judo Dojo
Girls 15 - 17 Years Old / Under 110lbs
(Rainier Cup )
3-147
Završeno
Lola SNAIDER
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Ippon - 00:43
Kylee Esparbes Peak Judo Club
Girls 15 - 17 Years Old / Over 140lbs
(Rainier Cup )
1-185
Završeno
Oksana Galiant
Zenyu Judo Dojo
Samantha Blank Kazoku Judo Club Pobedio po Ippon - 01:01
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-177
Završeno
Eric Oseid
Ivan Salaverry MMA
Jonathan Ryan Western Idaho Judo Institute Pobedio po Ippon - 00:30
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-174
Završeno
Raymond Nguyen
Zenyu Judo Dojo
Maxime Boutemy Obukan Judo Dojo, Inc. Pobedio po Ippon - 00:40
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-190
Završeno
Hugo Hendrick Dias Goncalves
Obukan Judo Dojo, Inc.
Pobedio po Ippon - 00:12
Josh Hernandez Spokane Judo Club
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 180lbs
(Rainier Cup )
1-173
Završeno
Elden Burns
Obukan Judo Dojo, Inc.
Vydal SAMIN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Pobedio po Ippon - 00:14
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-168
Završeno
Luis Lopez
Judo at the University of Washington
Pobedio po Ippon - 02:12
Nathaneal Hayashida Seattle Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-192
Završeno
Ike Okoli
Pacific Judo Academy
Pobedio po Ippon - 03:28
Robert Lambert Ippon Judo Dojo
Girls 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
3-150
Završeno
Carla Van Zyl
Team BC
Liwen Zhang OSP Police Judo Juniors Pobedio po Ippon - 04:24
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
2-157
Završeno
Nate Swanson-Dinsmore
Seattle Dojo
Pobedio po Ippon - 00:32
Jacob Robins Joseki Dojo
Girls 15 - 17 Years Old / Under 110lbs
(Rainier Cup )
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-193
Završeno
Jacob Bisnett
Ivan Salaverry MMA
Nikola Petrovic Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 00:04
Girls 15 - 17 Years Old / Under 130lbs
(Rainier Cup )
3-149
Završeno
Jayden Deguzman
Ippon Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 01:24
Jaslene Gonzalez Tri-City Judo
Girls 15 - 17 Years Old / Under 140lbs
(Rainier Cup )
3-155
Završeno
Hannah Yin
Team BC
Pobedio po Ippon - 00:30
Lindsay Lau Highlands Judo Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-169
Završeno
Bruce Kang
Seattle Dojo
Pobedio po Ippon - 02:12
Terry Ryals Capital City Judo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-191
Završeno
Hugo Hendrick Dias Goncalves
Obukan Judo Dojo, Inc.
Denny Nguyen Zenyu Judo Dojo Pobedio po Ippon - 02:17