Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
3-164
Završeno
Jazmine Castro
Obukan Judo Dojo, Inc.
Xenia Morrison Tri-City Judo Pobedio po Ippon
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-173
Završeno
Noa GUSTIN
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Wazari - 04:00
Nathaneal Hayashida Seattle Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-196
Završeno
Denny Nguyen
Zenyu Judo Dojo
Pobedio po Hansokumake - 02:57
Ike Okoli Pacific Judo Academy
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
3-159
Završeno
Carla Van Zyl
Team BC
Pobedio po Ippon - 00:19
Olives Nguyen Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-174
Završeno
Luis Lopez
Judo at the University of Washington
Bruce Kang Seattle Dojo Pobedio po Ippon - 00:38
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-198
Završeno
Robert Lambert
Ippon Judo Dojo
Hugo Hendrick Dias Goncalves Obukan Judo Dojo, Inc. Pobedio po Ippon - 02:10
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
3-169
Završeno
Victoria McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
River Tharp Lakeland Judo Club Pobedio po Ippon - 01:16
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-181
Završeno
Jonathan Ryan
Western Idaho Judo Institute
Pobedio po Ippon - 00:51
Luis Moratalla Seattle Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-180
Završeno
Kai Richardson
Peak Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:12
Eric Oseid Ivan Salaverry MMA
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 160lbs
(Rainier Cup )
2-175
Završeno
Jacob Llavore
Zenyu Judo Dojo
Noa GUSTIN FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION Pobedio po Ippon - 00:47
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-199
Završeno
Ahmed Elabbasy
Emerald city Judo
Pobedio po Wazari - 04:00
Jacob Bisnett Ivan Salaverry MMA
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-202
Završeno
Denny Nguyen
Zenyu Judo Dojo
Nikola Petrovic Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 00:38
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-186
Završeno
Scott Gaines
Zenyu Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 01:44
Leo Tinone Emerald city Judo
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
3-170
Završeno
Ayana Hellevik
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Lexus Jones Joseki Dojo Pobedio po Ippon - 04:00
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-204
Završeno
Hailey Ko
Peak Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:47
Jenna Ko Peak Judo Club
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 130lbs
(Rainier Cup )
3-175
Završeno
Liwen Zhang
OSP Police Judo Juniors
Pobedio po Ippon - 01:32
Jeena Huneidi Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-205
Završeno
Poeiti GOLHEN
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Pobedio po Ippon - 00:35
Ramahere DEFLANDRE FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-187
Završeno
Tony Gracia
Industrial Strength
Bronson Kim Obukan Judo Dojo, Inc. Pobedio po Ippon - 02:14
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
3-165
Završeno
Andrea Holmes
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:14
Xenia Morrison Tri-City Judo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 200lbs
(Rainier Cup )
2-194
Završeno
Soren Ogden
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Pobedio po Ippon - 00:51
Sean Coffman North Sound Judo Club
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-184
Završeno
Luis Moratalla
Seattle Dojo
Kai Richardson Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 00:28
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Under 150lbs
(Rainier Cup )
3-166
Završeno
Dyana Martinez
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Pobedio po Ippon - 01:44
Jazmine Castro Obukan Judo Dojo, Inc.
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
3-171
Završeno
Lexus Jones
Joseki Dojo
Pobedio po Ippon - 00:23
Victoria McPherson Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-200
Završeno
Hugo Hendrick Dias Goncalves
Obukan Judo Dojo, Inc.
Pobedio po Wazari - 04:00
Samasona TEVAEARAI FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Senior Women (18+) / White Through Blue Belt / Over 170lbs
(Rainier Cup )
3-172
Završeno
Ayana Hellevik
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
River Tharp Lakeland Judo Club Pobedio po Ippon - 00:12
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 170lbs
(Rainier Cup )
2-185
Završeno
Jonathan Ryan
Western Idaho Judo Institute
Pobedio po Ippon - 03:06
Alton Lu Zenyu Judo Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Over 220lbs
(Rainier Cup )
1-201
Završeno
Ahmed Elabbasy
Emerald city Judo
Ike Okoli Pacific Judo Academy Pobedio po Ippon - 01:19
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-210
Završeno
Jenna Ko
Peak Judo Club
Lola Shearer Steveston Judo Club Pobedio po Ippon - 01:28
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-189
Završeno
Bronson Kim
Obukan Judo Dojo, Inc.
Angelito Timbreza-Umagat Judo at the University of Washington Pobedio po Ippon - 01:44
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-208
Završeno
Ramahere DEFLANDRE
FRENCH POLYNESIA JUDO FEDERATION
Hailey Ko Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 00:54
Senior Women (18+) / Brown & Black Belt / Under 130lbs
(Rainier Cup )
3-176
Završeno
Liwen Zhang
OSP Police Judo Juniors
Pobedio po Wazari - 04:00
Kim Nguyen Zenyu Judo Dojo
Senior Men (18+) / Brown & Black Belt / Under 190lbs
(Rainier Cup )
2-188
Završeno
Scott Gaines
Zenyu Judo Dojo
Soren Ogden Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington Pobedio po Ippon - 01:26