Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-13
Završeno
Isabella Baca
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:07
Rhea Kullman Pacific Judo Academy
Boys 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
1-15
Završeno
Francisco Galvis-Tian
Bridgetown Judo
Pobedio po Ippon - 00:20
John Gillespie Seattle Dojo
Boys & Girls 4 - 6 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-5
Završeno
Addison McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Pobedio po Ippon - 00:14
Rayan Aldahlaki
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-16
Završeno
Richard Heinen
Joseki Dojo
Elijah Bergado Nakano Judo Academy Pobedio po Ippon - 01:03
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-18
Završeno
Ethan Boctot
BUDOKAN
Gabriel Ruelas Tri-City Judo Pobedio po Ippon - 00:35
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-13
Završeno
Sean Toth
Seattle Dojo
Gage Amacker Tri-City Judo Pobedio po Wazari - 02:00
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
Završeno
Konstantin Podlepaev
Washington Judo Academy
Rogan Cruz IMAI Judo Pobeda bez borbe
Boys 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
1-16
Završeno
John Gillespie
Seattle Dojo
Mikhail Zulaev Washington Judo Academy Pobedio po Ippon - 00:13
Girls 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-16
Završeno
Sofia Martinez
Bridgetown Judo
Paige Pettit Yushido Judo Club Pobedio po Wazari - 02:00
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-17
Završeno
Trenton Mace
Yushido Judo Club
Grayson Park Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 01:11
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-18
Završeno
Stephen Knodle
Washington Judo Academy
Bennett Swanson No Team Pobedio po Ippon
Boys & Girls 4 - 6 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-6
Završeno
Drew Nishimura
Washington Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:19
Krew Humphries IMAI Judo
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-19
Završeno
Austin Louie
Highlands Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 00:31
Christian Knodle Washington Judo Academy
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
1-7
Završeno
Cash Rosenkrance
Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I)
Pobedio po Ippon - 00:54
Rogan Cruz IMAI Judo
Girls 7 - 8 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
3-11
Završeno
Abigail Wortmann
Joseki Dojo
Karin Han Bridgetown Judo Pobedio po Wazari - 02:00
Girls 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-14
Završeno
Rhea Kullman
Pacific Judo Academy
Amilia Lechuga Tri-City Judo Pobedio po Ippon - 00:13
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
1-9
Završeno
Taylor Stocker
No team/association
Krew Humphries IMAI Judo Pobedio po Ippon - 02:00
Girls 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
3-23
Završeno
Natalie Au
Peak Judo Club
Natalie Ruelas Tri-City Judo Pobedio po Ippon - 00:19
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-19
Završeno
Devin Nishimura
Washington Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:15
Keegan Cruz IMAI Judo
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-22
Završeno
Bennett Swanson
No Team
Sean Toth Seattle Dojo Pobedio po Ippon - 00:39
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
Završeno
Ardin Hom
Bridgetown Judo
Pobeda bez borbe
Konstantin Podlepaev Washington Judo Academy
Boys 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
2-31
Završeno
Jude McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Pobedio po Ippon - 00:07
Stevie Pettit Yushido Judo Club
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-20
Završeno
Felipe Bonard
Washington Judo Academy
Grayson Park Peak Judo Club Pobedio po Ippon - 00:54
Girls 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-18
Završeno
Paige Pettit
Yushido Judo Club
Pobedio po Ippon - 03:51
Madiha Elian Bridgetown Judo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-21
Završeno
Colton Fernandez
Yushido Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:09
Gabriel Ruelas Tri-City Judo
Girls 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-26
Završeno
Reese Humphries
IMAI Judo
Pobedio po Ippon - 01:08
Calina Aurand Joseki Dojo
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-24
Završeno
Gage Amacker
Tri-City Judo
Pobedio po Ippon - 00:33
Joshua Suprato Highlands Judo Dojo
Girls 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-15
Završeno
Rhea Kullman
Pacific Judo Academy
Amilia Lechuga Tri-City Judo Pobedio po Ippon - 00:08
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-23
Završeno
Mikhail Zulaev
Washington Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:05
Felipe Bonard Washington Judo Academy
Girls 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
3-24
Završeno
Natalie Au
Peak Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:57
Natalie Ruelas Tri-City Judo
Girls 11 - 12 Years Old / Under 124lbs
(Rainier Cup )
1-28
Završeno
Gemma Kullman
Pacific Judo Academy
Mya Aurand Joseki Dojo Pobedio po Ippon - 02:46
Boys 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
2-32
Završeno
Jude McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Pobedio po Ippon - 00:50
Isaac Katz Seattle Dojo