Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-13
Gotowy
Isabella Baca
North Sound Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:07
Rhea Kullman Pacific Judo Academy
Boys 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
1-15
Gotowy
Francisco Galvis-Tian
Bridgetown Judo
Wygrana przez Ippon - 00:20
John Gillespie Seattle Dojo
Boys & Girls 4 - 6 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-5
Gotowy
Addison McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:14
Rayan Aldahlaki
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-16
Gotowy
Richard Heinen
Joseki Dojo
Elijah Bergado Nakano Judo Academy Wygrana przez Ippon - 01:03
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-18
Gotowy
Ethan Boctot
BUDOKAN
Gabriel Ruelas Tri-City Judo Wygrana przez Ippon - 00:35
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-13
Gotowy
Sean Toth
Seattle Dojo
Gage Amacker Tri-City Judo Wygrane przez Wazari - 02:00
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
Gotowy
Konstantin Podlepaev
Washington Judo Academy
Rogan Cruz IMAI Judo Wygrana walkowerem
Boys 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
1-16
Gotowy
John Gillespie
Seattle Dojo
Mikhail Zulaev Washington Judo Academy Wygrana przez Ippon - 00:13
Girls 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-16
Gotowy
Sofia Martinez
Bridgetown Judo
Paige Pettit Yushido Judo Club Wygrane przez Wazari - 02:00
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-17
Gotowy
Trenton Mace
Yushido Judo Club
Grayson Park Peak Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:11
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-18
Gotowy
Stephen Knodle
Washington Judo Academy
Bennett Swanson No Team Wygrana przez Ippon
Boys & Girls 4 - 6 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-6
Gotowy
Drew Nishimura
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:19
Krew Humphries IMAI Judo
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-19
Gotowy
Austin Louie
Highlands Judo Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:31
Christian Knodle Washington Judo Academy
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
1-7
Gotowy
Cash Rosenkrance
Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I)
Wygrana przez Ippon - 00:54
Rogan Cruz IMAI Judo
Girls 7 - 8 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
3-11
Gotowy
Abigail Wortmann
Joseki Dojo
Karin Han Bridgetown Judo Wygrane przez Wazari - 02:00
Girls 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-14
Gotowy
Rhea Kullman
Pacific Judo Academy
Amilia Lechuga Tri-City Judo Wygrana przez Ippon - 00:13
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
1-9
Gotowy
Taylor Stocker
No team/association
Krew Humphries IMAI Judo Wygrana przez Ippon - 02:00
Girls 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
3-23
Gotowy
Natalie Au
Peak Judo Club
Natalie Ruelas Tri-City Judo Wygrana przez Ippon - 00:19
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-19
Gotowy
Devin Nishimura
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:15
Keegan Cruz IMAI Judo
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-22
Gotowy
Bennett Swanson
No Team
Sean Toth Seattle Dojo Wygrana przez Ippon - 00:39
Boys 4 - 6 Years Old / Under 50lbs
(Rainier Cup )
Gotowy
Ardin Hom
Bridgetown Judo
Wygrana walkowerem
Konstantin Podlepaev Washington Judo Academy
Boys 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
2-31
Gotowy
Jude McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:07
Stevie Pettit Yushido Judo Club
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-20
Gotowy
Felipe Bonard
Washington Judo Academy
Grayson Park Peak Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:54
Girls 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-18
Gotowy
Paige Pettit
Yushido Judo Club
Wygrana przez Ippon - 03:51
Madiha Elian Bridgetown Judo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-21
Gotowy
Colton Fernandez
Yushido Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:09
Gabriel Ruelas Tri-City Judo
Girls 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-26
Gotowy
Reese Humphries
IMAI Judo
Wygrana przez Ippon - 01:08
Calina Aurand Joseki Dojo
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-24
Gotowy
Gage Amacker
Tri-City Judo
Wygrana przez Ippon - 00:33
Joshua Suprato Highlands Judo Dojo
Girls 7 - 8 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-15
Gotowy
Rhea Kullman
Pacific Judo Academy
Amilia Lechuga Tri-City Judo Wygrana przez Ippon - 00:08
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-23
Gotowy
Mikhail Zulaev
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:05
Felipe Bonard Washington Judo Academy
Girls 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
3-24
Gotowy
Natalie Au
Peak Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:57
Natalie Ruelas Tri-City Judo
Girls 11 - 12 Years Old / Under 124lbs
(Rainier Cup )
1-28
Gotowy
Gemma Kullman
Pacific Judo Academy
Mya Aurand Joseki Dojo Wygrana przez Ippon - 02:46
Boys 7 - 8 Years Old / Over 70lbs
(Rainier Cup )
2-32
Gotowy
Jude McPherson
Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:50
Isaac Katz Seattle Dojo