Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 9 - 10 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-45
Gotowy
Elizabeth Gillespie
Seattle Dojo
Sofia Rudis Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo Wygrana przez Ippon - 02:19
Girls 9 - 10 Years Old / Over 100lbs
(Rainier Cup )
3-47
Gotowy
Rumaisa Hasan
Bridgetown Judo
Wygrana przez Ippon - 01:03
Josie Ary Joseki Dojo
Boys 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
2-54
Gotowy
Cauan George
Bridgetown Judo
Tucker Rosenkrance Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I) Wygrana przez Ippon - 01:12
Boys 11 - 12 Years Old / Under 165lbs
(Rainier Cup )
1-50
Gotowy
Braylen Woodard
Highlands Judo Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:14
Maxim Khelghatian Highlands Judo Dojo
Boys 9 - 10 Years Old / Over 100lbs
(Rainier Cup )
2-52
Gotowy
Dominick Alanis
Tri-City Judo
Wygrana przez Ippon - 01:10
Nixon Julian Bridgetown Judo
Girls 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
3-29
Gotowy
Amilia Lechuga
Tri-City Judo
Wygrana przez Ippon - 00:30
Malakai Mendoza Tri-City Judo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
2-43
Gotowy
Yutaka SONODA
Richland Judo
Maxim Podlepaev Washington Judo Academy Wygrana przez Ippon - 00:33
Boys 11 - 12 Years Old / Under 80lbs
(Rainier Cup )
1-38
Gotowy
Kenshin Han
Bridgetown Judo
Wygrana przez Ippon - 01:43
Dante Bui Highlands Judo Dojo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
1-27
Gotowy
Grayson Park
Peak Judo Club
Keegan Cruz IMAI Judo Wygrana przez Ippon - 00:27
Boys 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
2-59
Gotowy
Fernando Sverzut
OSP Police Judo Juniors
Wygrana przez Ippon - 00:05
Innozen Alberto
Boys 9 - 10 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-50
Gotowy
Jackson Brenner
Ippon Judo Dojo
Tucker Rosenkrance Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I) Wygrana przez Ippon - 00:11
Boys 13 - 14 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-53
Gotowy
Amir Temirbaev
Peak Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:06
Kaedyn Aurand Joseki Dojo
Boys 9 - 10 Years Old / Over 100lbs
(Rainier Cup )
2-51
Gotowy
Dominick Alanis
Tri-City Judo
Wygrana przez Ippon - 00:10
Nixon Julian Bridgetown Judo
Boys 11 - 12 Years Old / Under 165lbs
(Rainier Cup )
1-51
Gotowy
Braylen Woodard
Highlands Judo Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:09
Jacob Moral Highlands Judo Dojo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
2-45
Gotowy
Zander Vignere-Heuett
Joseki Dojo
Maxim Podlepaev Washington Judo Academy Wygrana przez Ippon - 01:03
Boys 7 - 8 Years Old / Under 60lbs
(Rainier Cup )
2-30
Gotowy
Colton Fernandez
Yushido Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:11
Grayson Park Peak Judo Club
Boys 11 - 12 Years Old / Under 80lbs
(Rainier Cup )
1-39
Gotowy
Eduardo Gonzalez
North Sound Judo Club
Hayden Fernandez Yushido Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:48
Boys 9 - 10 Years Old / Under 80lbs
(Rainier Cup )
2-48
Gotowy
Emanuel Alberto
North Sound Judo Club
Wygrana przez Ippon
Josiah McPherson Harai Judo & Brazilian Jiu Jitsu Dojo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-49
Gotowy
Khangarid Erdembilegt
No Club/Unaffiliated
Wygrana przez Ippon - 01:59
Owen Amacker Tri-City Judo
Boys 13 - 14 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-54
Gotowy
Jaden Dixon
Ippon Judo (Washington USA)
Wygrana przez Ippon - 01:04
Matthew Jeon Zenyu Judo Dojo
Boys 9 - 10 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
2-41
Gotowy
Maxim Podlepaev
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:11
Keegan Cruz IMAI Judo
Girls 9 - 10 Years Old / Over 100lbs
(Rainier Cup )
3-48
Gotowy
Rumaisa Hasan
Bridgetown Judo
Josie Ary Joseki Dojo Wygrana przez Ippon - 00:30
Boys 13 - 14 Years Old / Under 120lbs
(Rainier Cup )
1-55
Gotowy
Max Thom
OSP Police Judo Juniors
Liam Ziegman Pacific Judo Academy Wygrana przez Ippon - 01:31
Boys 11 - 12 Years Old / Under 116lbs
(Rainier Cup )
2-63
Gotowy
Henry Swanson
No Team
Khantenger Erdembilegt Unafilliated Wygrana przez Ippon - 01:01
Girls 11 - 12 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-56
Gotowy
Sarah Ko
Peak Judo Club
Harper Park Peak Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:09
Boys 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
2-55
Gotowy
Tucker Rosenkrance
Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I)
Innozen Alberto Wygrana przez Ippon - 00:19
Boys 9 - 10 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
3-52
Gotowy
Owen Amacker
Tri-City Judo
Wygrana przez Ippon - 00:16
Jackson Brenner Ippon Judo Dojo
Boys 11 - 12 Years Old / Under 100lbs
(Rainier Cup )
2-56
Gotowy
Fernando Sverzut
OSP Police Judo Juniors
Cauan George Bridgetown Judo Wygrana przez Ippon - 00:24
Girls 11 - 12 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-58
Gotowy
Evangeline Karatzas
Joseki Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:40
Claire Morosini Lakeland Judo Club
Boys 11 - 12 Years Old / Under 165lbs
(Rainier Cup )
1-52
Gotowy
Jacob Moral
Highlands Judo Dojo
Maxim Khelghatian Highlands Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 01:01
Boys 11 - 12 Years Old / Under 134lbs
(Rainier Cup )
2-66
Gotowy
Amartaivan Sukhchuluun
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:21
Dominick Alanis Tri-City Judo
Girls 11 - 12 Years Old / Under 70lbs
(Rainier Cup )
3-57
Gotowy
Harper Park
Peak Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:30
Tess Morosini Lakeland Judo Club